Vydařený večerní turnaj

08.08.2021 16:15

V sobotu 7.8.2021  naše jednota uspořádala večení volejbalový turnaj příchozích hráčů. V našem areálu v riegrově ulici se sešlo mnoho hráčů z různých koutů republiky a vytvořily celkem 4 smíšená družstva. Vedle zástupců naší tělocvičné jednoty tu byly setry a bratři z Brna, Jiřetína, Ústí, Dubí, Litvínova, Plzně, Rumburka a Liberce. V neopakovatelné romantické atmosféře nasvíceného areálu se družstva utkala v jedné skupině systémem každý s každým. K vidění byl volejbal vysoké kvality a hráči se překonávali v mrštnosti a bojovnosti. Turnaj neměl jasného favorita a tak byl průběh napínavý až do samotného závěru. Soutěž tak skončila tímto pořadí:

1. HNŠ (Děčín,Plzeň,Ústí)

2. TVP(Jiřetín, Ústí, Děčín, Praha, Rumburk)

3. Póča(Děčín, Brno, Liberec)

4. Trojka(Děčín, Dubí, Litvínov)

Turnaj, který se uskutečnil u příležitosti 50.tých narozenin Michala Počinka se vydařil a nezkazil ho ani občasný déšť. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Pavel Počinek ze Sokola Brno, který si však bohužel přetrhl v předposledním zápase achilovu šlachu. Přejeme mu i tímto brzké uzdravení a snad brzy na shledanou.